FELLNE 15 GUMA SAVES 195/65/15

*Çmimi me marrëveshje


Kategoria
Goma dhe Fellne per Volkswagen

Gjendja Vendi
E përdorur Fushë Kosovë

Dëshironi të shisni një autopjesë?
REGJISTRO SHPALLJEN


FELLNE 15 GUMA SAVES 195/65/15

KONTAKT VETUM VIBER +38349816657
044193535
048193535
BAJN NE
GOLF 7 6 5
TAURAN
PASSAT 3C 3BG B7 B8
SKODA
SEAT
TIGUAN
SHARAN
AUDI
ETJ

MUNDSI NDRRIMI ME FELLNE TJERA
JU MIR PRESIM
VIBER +38349816657


Shpërndaje: