Bandasha me rrotkapne origjinale 15 zoll

100 EUR


Kategoria
Goma dhe Fellne per Volkswagen

Gjendja Vendi
E përdorur Mitrovicë

Dëshironi të shisni një autopjesë?
REGJISTRO SHPALLJEN


Bandasha me rrotkapne origjinale 15 zoll

Shiten bandashat me gjithe rrotkapne origjinale 15 zoll

Bandashat bejne per Gol 5 6 7 Touran Shkoda Seat Audi etj etj


Shpërndaje: