Goma TOYO 215/65/16C Me Garancion Te EuroGomes

*Çmimi me marrëveshje


Kategoria
Goma dhe Fellne per Volkswagen

Gjendja Vendi
E përdorur Skënderaj

Dëshironi të shisni një autopjesë?
REGJISTRO SHPALLJEN

Faton

  • Skënderaj

Goma TOYO 215/65/16C Me Garancion Te EuroGomes

Shes 2 gomat per kombi me C gomat jan Toya te blera ne EuroGom me garancion 3vite.Gomat jan te perdoruna vetem ni sezon dhe jan pothuaje te reja.
215/65/16C per Kombi.


Shpërndaje: