Shiten fellnet me goma treja Dunlop 215/60 R17 te ardhura nga Zvicra

*Çmimi me marrëveshje

* Çmimi i negociueshëm
Kategoria
Goma dhe Fellne per Volkswagen

Gjendja Vendi
E përdorur Prishtinë

Dëshironi të shisni një autopjesë?
REGJISTRO SHPALLJEN


Shiten fellnet me goma treja Dunlop 215/60 R17 te ardhura nga Zvicra

Shiten fellnet per me goma 215/60 R16 Dunlop te posa ardhura nga Zvicra🇨🇭 per kontakt +38349448792


Shpërndaje: