Fellne 205/45/16 VW Golf 4 Polo,/Skoda

*Çmimi me marrëveshje

* Çmimi i negociueshëm
Kategoria
Goma dhe Fellne per Volkswagen

Gjendja Vendi
E përdorur Prishtinë

Dëshironi të shisni një autopjesë?
REGJISTRO SHPALLJEN


Fellne 205/45/16 VW Golf 4 Polo,/Skoda

shiten Fellnet 16 me Goma verore te reja
5 Shrafa për VW Golf 4/ Vw Polo gjithashtu edhe goma Rezervê e njejt
5 Fellne gjithsej


Shpërndaje: