Timon per Golf 7

170 EUR
*Çmimi me marrëveshje


Kategoria
Aksesorë të brendshëm per Volkswagen

Gjendja Vendi
E përdorur Prishtinë

Dëshironi të shisni një autopjesë?
REGJISTRO SHPALLJEN

Timon

  • Prishtinë

Timon per Golf 7

Timon per Golf 7
Timoni me pulla tempomat distanc kontroll dhe bordh kompjuter
Riketa me sherit volloni


Shpërndaje: