Timon per Golf 6

160 EUR


Kategoria
Aksesorë të brendshëm per Volkswagen

Gjendja Vendi
E përdorur Prishtinë

Dëshironi të shisni një autopjesë?
REGJISTRO SHPALLJEN


Timon per Golf 6

Timon (vollon) per Golfin 6
me AirBag
me Sherit te vollonit
me Riketa tempomat dhe bordh kompjuter
cmimi 160 euro komplet
tel 044 100 920 dhe 049 100 920


Shpërndaje: