Gepek per golf 6 me xham te zi orginal

150 EUR


Kategoria
Aksesorë të jashtëm per Volkswagen

Gjendja Vendi
E përdorur Prishtinë

Dëshironi të shisni një autopjesë?
REGJISTRO SHPALLJEN


Gepek per golf 6 me xham te zi orginal

Shitet gepeku i Golfit 6
Esht me xham te zi orginal fabrikisht
Brave per hapje dhe motorr te fshisave te xhamit.
Shitet per 180€
Tel 044 100 920 dhe 049 100 920


Shpërndaje: