Radio Navi Original VW

*Çmimi me marrëveshje


Kategoria
Pajisje zërimi dhe audi per Volkswagen

Gjendja Vendi
E përdorur Skënderaj

Dëshironi të shisni një autopjesë?
REGJISTRO SHPALLJEN

Faton

  • Skënderaj

Radio Navi Original VW

Shitet Radio Navi original VW.Eshte ne gjendje perfekte dhe i pa demtum pa asnje grrith.Navi eshte me SD Card,AUX,CD,Bluetoth Phone.
Nr Kontaktues : 049-488-669


Shpërndaje: