Goma Sava M+S 195/65/R15

145 EUR


Kategoria
Goma dhe Fellne per Volkswagen

Gjendja Vendi
E përdorur Skënderaj

Dëshironi të shisni një autopjesë?
REGJISTRO SHPALLJEN

Faton

  • Skënderaj

Goma Sava M+S 195/65/R15

Shiten 4 Goma Sava M+S Vetem nje muaj te perdoruna pothuajse te reja.Dimensionet e gomave 195/65/R15.Gomat jan te blera ne EuroGom te reja.Nr kontaktues:049-488-669


Shpërndaje: