Goma 215/55/ZR16

*Çmimi me marrëveshje


Kategoria
Goma dhe Fellne per Volkswagen

Gjendja Vendi
E përdorur Skënderaj

Dëshironi të shisni një autopjesë?
REGJISTRO SHPALLJEN

Faton

  • Skënderaj

Goma 215/55/ZR16

Shiten 4 gomat shum pak te perdoruna pothuajse te reja,te ardhura nga anglia.Gomat jan te ardhura nga Anglia me keto dimensione : 215/55/ZR16


Shpërndaje: