Shes gomat e verës yakohama

55 EUR


Kategoria
Goma dhe Fellne per Volkswagen

Gjendja Vendi
E përdorur Prishtinë

Dëshironi të shisni një autopjesë?
REGJISTRO SHPALLJEN


Shes gomat e verës yakohama

Shes gomat e verës yakohama 205/55/R16


Shpërndaje: