Fellne per Golf 5/6/7

300 EUR

* Çmimi i negociueshëm
Kategoria
Goma dhe Fellne per Volkswagen

Gjendja Vendi
E përdorur Prishtinë

Dëshironi të shisni një autopjesë?
REGJISTRO SHPALLJEN


Fellne per Golf 5/6/7

Shes fellnet për Golf 5/6/7 shume pak të përdorura vetëm një vite.
Çmimi sipas marrëveshjes!

Tel: 045558206
Viber: +38345558206


Shpërndaje: