Goma dhe Fellne për BMW M-Sport

750 EUR

* Çmimi i negociueshëm
Kategoria
Goma dhe Fellne per BMW

Gjendja Vendi
E përdorur Prishtinë

Dëshironi të shisni një autopjesë?
REGJISTRO SHPALLJEN


Goma dhe Fellne për BMW M-Sport


Goma dhe Fellne të reja për BMW M-Sport
275/35/R18
Fellnet janë origjinal BMW
Nr.kontaktues 046/650/650


Shpërndaje: