Shes Fellne 16 per golf 5,6,7

370 EUR

* Çmimi i negociueshëm
Kategoria
Goma dhe Fellne per Volkswagen

Gjendja Vendi
E përdorur Prishtinë

Dëshironi të shisni një autopjesë?
REGJISTRO SHPALLJEN


Shes Fellne 16 per golf 5,6,7

Shes fellnet 16 originall te VW me vul jan me goma te dimrit te firmes cachland te vitit 2018 205/55/16 dhe si te reja po ashtu vijn bashk me kapakt e shtrafave . Viner +38349200599


Shpërndaje: