Shes fellne per VW 16 jan per 5,6,7,touran etj.

370 EUR

* Çmimi i negociueshëm
Kategoria
Goma dhe Fellne per Volkswagen

Gjendja Vendi
E përdorur Prishtinë

Dëshironi të shisni një autopjesë?
REGJISTRO SHPALLJEN


Shes fellne per VW 16 jan per 5,6,7,touran etj.

Shes fellnet 16 per VW golf 5,6,7,touran etj. Originall VW me vul mrapa dhe jan me goma 16 te dimrit te firmes CACHLAND te vitit 2018 dhe jan si te reja te perdorura pak kilometra sic shihen ne foto 205/55/16 dhe vijn me kapak te shtrafave . Viber +38349200599


Shpërndaje: