Shitet Radio për GOLF 7

95 EUR


Kategoria
Pjesë të tjera per Volkswagen

Gjendja Vendi
E përdorur Vushtrri

Dëshironi të shisni një autopjesë?
REGJISTRO SHPALLJEN


Shitet Radio për GOLF 7

Shitet Radio për Golf 7 me TOUCH SCREEN në gjendje të rregullt, shumë pak e përdorur. Radio posedon gjithashtu edhe kornizat origjinale ngjyrë hiri dhe ngjyrë të zezë.


Shpërndaje: