Fellne Per VW Nr 15

*Çmimi me marrëveshje


Kategoria
Goma dhe Fellne per Volkswagen

Gjendja Vendi
E përdorur Skënderaj

Dëshironi të shisni një autopjesë?
REGJISTRO SHPALLJEN

Faton

  • Skënderaj

Fellne Per VW Nr 15

Shiten fellnet per VW Golf,Polo,Bora,Passat,Touran etj.
Fellnet jan te ardhura nga gjermanija jan nr 15 me 5 shtrafa.Fellnet jan te ne gjendje perfekte dhe te pa demtuara dhe shum te pasterta nuk kan nevoj per asnji investim.Tel:049-488-669


Shpërndaje: