Fellne 17

600 EUR


Kategoria
Goma dhe Fellne per Audi

Gjendja Vendi
E përdorur Gjilan

Dëshironi të shisni një autopjesë?
REGJISTRO SHPALLJEN


Fellne 17

Shes fellne 17” 225/45 R17 me goma dimri

Marka: Dibite

Imitim RS

Gjendja: e Shkelqyer


Shpërndaje: