Goma Continental Me Fellne 235/45/R17

*Çmimi me marrëveshje


Kategoria
Goma dhe Fellne per Volkswagen

Gjendja Vendi
E re (pa përdorur) Skënderaj

Dëshironi të shisni një autopjesë?
REGJISTRO SHPALLJEN

Faton

  • Skënderaj

Goma Continental Me Fellne 235/45/R17

Shitet Goma Continental me Fellne Original VW.E re e pa perdorur.Goma eshte per VW Volkswagen Golf,Passat,Touran,Bora,Jetta,Tiguan etj.
Goma eshte me keto dimensione 235/45/R17.Me 5 shrafa.Goma eshte e veres.Nr Kontaktues:049-488-669


Shpërndaje: