Shiten fellnet 15

200 EUR


Kategoria
Goma dhe Fellne per Volkswagen

Gjendja Vendi
E përdorur Prishtinë

Dëshironi të shisni një autopjesë?
REGJISTRO SHPALLJEN


Shiten fellnet 15

Shiten fellnet me goma te veres 195 65 R15
Jan ne gjendje te rregullt nuk dridhin
Bojn per Golf 4 Seat


Shpërndaje: