Fellne Me Goma CONTINENTAL 245/45/17

*Çmimi me marrëveshje


Kategoria
Goma dhe Fellne per Audi

Gjendja Vendi
E përdorur Skënderaj

Dëshironi të shisni një autopjesë?
REGJISTRO SHPALLJEN


Fellne Me Goma CONTINENTAL 245/45/17

Shiten Fellnet me Goma Continental te sapo ardhuna nga jasht.Fellnet original jan me 5 vrima dhe jan te firmes DOTZ.Gomat jan te veres.Bejn per Audi,VW,Bmw,Mercedes etj.Dimensionet e fellnev dhe gomav: 245/45/R17.Fellnet dhe gomat jan shum pak te perdorne shum te rujtne dhe te pa demtume.Nr Kontaktues:049-488-669


Shpërndaje: