Fellne Me Goma Pirelli 205/55/R16

*Çmimi me marrëveshje


Kategoria
Goma dhe Fellne per Volkswagen

Gjendja Vendi
E përdorur Skënderaj

Dëshironi të shisni një autopjesë?
REGJISTRO SHPALLJEN

Faton

  • Skënderaj

Fellne Me Goma Pirelli 205/55/R16

Shiten Fellnet bashk me Goma,jan te ardhura nga gjermanija dhe ne gjendje te mir.Fellnet jan ne gjendje te rregullt te pa dredhume.Gomat jan te dimrit.
2-Jon te firmes PIRELLI 205/55/R16
2-Jon Werdstern 205/55/R16.
Fellnet jan me 5 shrafa bejn per modele te ndryshme si VW:Passat,Golf,Caddy,Touran,Bora,Polo,Jetta,Tiguan,T5,T6 etjj.
Nr.Kontaktues:049-488-669


Shpërndaje: