Goma MICHELIN 205/55/R16

*Çmimi me marrëveshje


Kategoria
Goma dhe Fellne per BMW

Gjendja Vendi
E përdorur Skënderaj

Dëshironi të shisni një autopjesë?
REGJISTRO SHPALLJEN


Goma MICHELIN 205/55/R16

Shiten gomat e veres.Gomat jan te ardhuna nga Gjermanija jan ne gjendje te mir dhe te rujtuna.
2- Copa jon MICHELIN 205/55/R16
2-Copa jon UNIROYAL 205/55/R16
Gomat bejn per vetura te ndryshme s:BMW,Mercedes,Audi,VW,Skoca,etj.
Nr.Kontaktues:049-488-669


Shpërndaje: