Shitet Radio Navigacion RNS-E , Audi A4, A3

270 EUR


Kategoria
Pajisje zërimi dhe audi per Audi

Gjendja Vendi
E përdorur Prishtinë

Dëshironi të shisni një autopjesë?
REGJISTRO SHPALLJEN


Shitet Radio Navigacion RNS-E , Audi A4, A3

Shitet Navigacion , RNS-E, per audi a4 , audi a3.

Ne gjendje te rregullt, me pajisjen vjen edhe antena e gps dhe kabllo tjera per AUX etj.

---------------------------

radio, navigacion, audi a3, audi a4, rns-e, navi, gps, mp3, aux, sd card, memory card,


Shpërndaje: