Fellne per Audi

350 EUR


Kategoria
Goma dhe Fellne per Audi

Gjendja Vendi
E përdorur Pejë

Dëshironi të shisni një autopjesë?
REGJISTRO SHPALLJEN


Fellne per Audi

Fellne per Audi A3. A4. A5. A6
Ngjendje shum te mir
Me guma te reja per dimer
225- 50- R17


Shpërndaje: