Radio Navi Original VW RNS510

*Çmimi me marrëveshje


Kategoria
Pajisje zërimi dhe audi per Volkswagen

Gjendja Vendi
E re (pa përdorur) Skënderaj

Dëshironi të shisni një autopjesë?
REGJISTRO SHPALLJEN

Faton

  • Skënderaj

Radio Navi Original VW RNS510

Shitet radio navi Original tash i ardhur nga CH.Modeli RNS 510.Eshte me SD Card,Navi,Bluetoth,Phone,Sistem Zerimi,CD me te gjitha opsionet e mundshme.Eshte ne gjendje perfekte dhe pa asnje vrejte ndonje grrith apo demtim.
Nr Kontaktues:049-488-669


Shpërndaje: