Fellne Me Goma MICHELIN 235/45/R17

*Çmimi me marrëveshje


Kategoria
Goma dhe Fellne per Volkswagen

Gjendja Vendi
E përdorur Skënderaj

Dëshironi të shisni një autopjesë?
REGJISTRO SHPALLJEN


Fellne Me Goma MICHELIN 235/45/R17

Shiten Fellnet me goma te Veres te markes MICHELIN.Jan te sapo ardhura nga gjermanija jan teper te rujtune dhe nuk jan te demtume.
viti i gomave eshte 17/2020 Dimensionet:
235/45/R17
Bejn per te gjitha llojet e VW:Tiguan,Passat,Touran,Golf,Caddy,T5,T6,Audi,Seat etj.
Nr.Kontaktues:049-488-669


Shpërndaje: