STOPA Per Golf Vll (7)

*Çmimi me marrëveshje


Kategoria
Aksesorë të jashtëm per Volkswagen

Gjendja Vendi
E përdorur Skënderaj

Dëshironi të shisni një autopjesë?
REGJISTRO SHPALLJEN

Faton

  • Skënderaj

STOPA Per Golf Vll (7)

Shiten STOPAT komplet per VW Golf Vll (7).
Stopat jan te ardhur nga gjermanija jan pothuajse te ri nuk jan te demtum as te grrithun jan ne gjendje perfekte jan te paketum dhe gatshem per montim jan me te gjitha paisjet me trafo me syna me tgjitha elementet percjellese.
Nr.Kontaktues:049-488-669


Shpërndaje: