GOMA DIMRI 196/65 R15

*Çmimi me marrëveshje

* Çmimi i negociueshëm
Kategoria
Goma dhe Fellne per Volkswagen

Gjendja Vendi
E re (pa përdorur) Prishtinë

Dëshironi të shisni një autopjesë?
REGJISTRO SHPALLJEN


GOMA DIMRI 196/65 R15

•SHITEN GOMAT E DIMRIT (WINTER)
•NE GJENDJE TE MIRË TEKNIKE
•MODEL HANKOOK
•KAPACITETI MAKSIMAL I GOMËS 250KPA (51PSI)
•KAPCITETI I MAKSIMAL I PESHËS 615kg (1356IBS)
•PER ME SHUMË NA KONTAKTONI NË
+383 44 307 924


Shpërndaje: