Shitet RNS 310 Origjinal

180 EUR


Kategoria
Pajisje zërimi dhe audi per Volkswagen

Gjendja Vendi
E përdorur Fushë Kosovë

Dëshironi të shisni një autopjesë?
REGJISTRO SHPALLJEN


Shitet RNS 310 Origjinal

Shitet RNS 310 Origjinal touchscreen funksional dhe shume ne gjendje te mire I ardhur nga jasht.
Me kod
posedon Touchscreen,Radio,Navi,AUX,SDcart,Cd dhe ben per:
Tiguan
Taureg
Tauran
Golf V
Golf VI
Golf VII
Golf V +
Golf VI +
Golf VII +
Seat
etj.....
Thirrjet prej ores 08:00 deri 21:00
Viber +38345600067
Tel +38345600067
NDRIM NUK BEJ VETEM ME PARE!!!
180 Euro


Shpërndaje: