Shes Fellnet 16 per Bora Golf

180 EUR

* Çmimi i negociueshëm
Kategoria
Goma dhe Fellne per Volkswagen

Gjendja Vendi
E përdorur Prishtinë

Dëshironi të shisni një autopjesë?
REGJISTRO SHPALLJEN


Shes Fellnet 16 per Bora Golf

Shes fellnet 16 Per Bora Golf etj
Fellnet posedojn goma 16 t veres
Munsi shitje edhe pa goma


Shpërndaje: