Shes Goma Me fellne

*Çmimi me marrëveshje


Kategoria
Goma dhe Fellne per Volkswagen

Gjendja Vendi
E përdorur Prishtinë

Dëshironi të shisni një autopjesë?
REGJISTRO SHPALLJEN


Shes Goma Me fellne

Shiten fellnet te Golfit / 7
225 / 40 / 18 / coll
Orgjinal te Golfit GTD
Te ardhra nga gjermania🇩🇪
Gomat M + S ❄️
044 359 106


Shpërndaje: