Goma dhe Fellne

260 EUR

* Çmimi i negociueshëm
Kategoria
Goma dhe Fellne per Volkswagen

Gjendja Vendi
E përdorur Klinë

Dëshironi të shisni një autopjesë?
REGJISTRO SHPALLJEN


Goma dhe Fellne

GOMA DIMRI 196/65 R15
•SHITEN GOMAT E DIMRIT
•NE GJENDJE TE MIRË TEKNIKE

•MODEL Bridgestone

•PER ME SHUMË NA KONTAKTONI NË

•049907654


Shpërndaje: