Shes gomat 255/55R18

130 EUR

* Çmimi i negociueshëm
Kategoria
Goma dhe Fellne per Mercedes-Benz

Gjendja Vendi
E përdorur Rahovec

Dëshironi të shisni një autopjesë?
REGJISTRO SHPALLJEN


Shes gomat 255/55R18


Shes gomat: 4 copë
ICE POWER 868, FRONWAY
Madhesia 255/55R18 109 H XL , m+s


Shpërndaje: