Goma Dimri

25 EUR


Kategoria
Goma dhe Fellne per Volkswagen

Gjendja Vendi
E përdorur Mitrovicë

Dëshironi të shisni një autopjesë?
REGJISTRO SHPALLJEN


Goma Dimri

Shiten gomat 25€ copa
•4 goma M+S 205/55 R16
•4 goma 225/55 R17


Shpërndaje: