GOMA Dimri te ardhura nga zvicrra

1 EUR


Kategoria
Goma dhe Fellne per Volkswagen

Gjendja Vendi
E përdorur Viti

Dëshironi të shisni një autopjesë?
REGJISTRO SHPALLJEN


GOMA Dimri te ardhura nga zvicrra

Shiten Gomat e dimrit te ardhura nga Zvicrra, me bandash dhe kapak. Per vetura Polo, Golf 4,5,6,7
Madhesia R15
Per me shum info kontaktoni numrat e telefonit:
+383 49 717 544
+383 45 804 880


Shpërndaje: