Goma 225/45 R 17 Michelin

180 EUR


Kategoria
Goma dhe Fellne per Audi

Gjendja Vendi
E re (pa përdorur) Prishtinë

Dëshironi të shisni një autopjesë?
REGJISTRO SHPALLJEN


Goma 225/45 R 17 Michelin

Goma 225/45 R 17 Michelin .Gomat janë të reja të paperdorura.


Shpërndaje: