Shes fellnet 16she

*Çmimi me marrëveshje


Kategoria
Goma dhe Fellne per Audi

Gjendja Vendi
E përdorur Pejë

Dëshironi të shisni një autopjesë?
REGJISTRO SHPALLJEN


Shes fellnet 16she

Shiten fellnet me goma te dimrit ne gjendje perfekte
205/55/16 audi,vw


Shpërndaje: