Shitet Fellne r17 per Golf 4 and me Guma Dimrit

280 EUR

* Çmimi i negociueshëm
Kategoria
Goma dhe Fellne per Volkswagen

Gjendja Vendi
E përdorur Pejë

Dëshironi të shisni një autopjesë?
REGJISTRO SHPALLJEN


Shitet Fellne r17 per Golf 4 and me Guma Dimrit

Shitet Fellne per Golf 4 and me Guma Dimrit
225/55/R17. M+S
2 guma jan Pirelli 2 Jan Continental


Shpërndaje: