Fellne Per BMW 18' Me Goma Te Dimrit

*Çmimi me marrëveshje


Kategoria
Goma dhe Fellne per BMW

Gjendja Vendi
E përdorur Skënderaj

Dëshironi të shisni një autopjesë?
REGJISTRO SHPALLJEN


Fellne Per BMW 18' Me Goma Te Dimrit

Shiten Fellnet me 5 vrima me goma per BMW.Fellnet dhe gomat jan ne gjendje perfekte jan per sezonin e dimrit M+S.Fellnet jan te pa dredhume dhe te pa demtume po ashtu edhe gomat nu dridhin jan te gatshme per montim dhe prov.Fellnet jan per te gjitha modelet e BMW-së.
2X Jan 245/40/R18
2X Jan 225/45/R18
Nr.Kontaktues:049-488-669


Shpërndaje: