Alufellne MERCEDES

350 EUR


Kategoria
Goma dhe Fellne per Mercedes-Benz

Gjendja Vendi
E përdorur Gjakovë

Dëshironi të shisni një autopjesë?
REGJISTRO SHPALLJEN


Alufellne MERCEDES

Shiten alufellnet per Mercedes ne gjendje
shume te mire me goma vere .
Fellnet jane per Mercedes.
A Klass
B Klass
C Klass
E Klass.........
Mund te me kontaktoni dhe ne Viber e Watsapp.
+38344334483


Shpërndaje: