Stopa Per Golf Vl 6

*Çmimi me marrëveshje


Kategoria
Aksesorë të jashtëm per Volkswagen

Gjendja Vendi
E përdorur Skënderaj

Dëshironi të shisni një autopjesë?
REGJISTRO SHPALLJEN


Stopa Per Golf Vl 6

Shiten STOPAT komplet per VW Golf Vl (6).
Stopat jan te ardhur nga gjermanija jan pothuajse te ri nuk jan te demtum as te grrithun jan ne gjendje perfekte jan te paketum dhe gatshem per montim.
Nr.Kontaktues:049-488-669


Shpërndaje: