Fellne Me Goma Good Year 205/55R16

*Çmimi me marrëveshje


Kategoria
Goma dhe Fellne per Volkswagen

Gjendja Vendi
E përdorur Skënderaj

Dëshironi të shisni një autopjesë?
REGJISTRO SHPALLJEN


Fellne Me Goma Good Year 205/55R16

Shiten Fellnet bashk me goma jan te sapo ardhura nga Suedija.Fellnet jan me 5vrima jan ne gjendje perfekte dhe te pa demtume nuk gjujn as nuk jon te dredhume,gomat jon me thuma.
Gomat jon Good Year M+S
205/55/R16
Nr.kontaktues:049-488-669


Shpërndaje: