Radio RCD310

*Çmimi me marrëveshje


Kategoria
Pajisje zërimi dhe audi per Volkswagen

Gjendja Vendi
E përdorur Skënderaj

Dëshironi të shisni një autopjesë?
REGJISTRO SHPALLJEN


Radio RCD310

Shitet Radio original VW RCD310.Eshte ne gjendje perfekte.Eshte i gatshem per prov dhe montim.
Nr Kontaktues : 049-488-669


Shpërndaje: