Radio RCD210 Per Volkswagen

*Çmimi me marrëveshje


Kategoria
Pajisje zërimi dhe audi per Volkswagen

Gjendja Vendi
E përdorur Skënderaj

Dëshironi të shisni një autopjesë?
REGJISTRO SHPALLJEN


Radio RCD210 Per Volkswagen

Shitet Radio per Volkswagev RCD210.Radio eshte pothuajse e re e pa demtume dhe e pa grrithne eshte ne gjendje te rregullt pune e gatshme per montim.Per te gjitha modelet e Volksvagen VW si:@Golf,Polo,Passat,Touran,Tiguan,Caddy,T5,T6,Amarok,Bettle,Jetta,Sharan,etj.
Nr.Kontaktues:049-488-669


Shpërndaje: