Fellne Me Goma PIRELLI 205/55/R16

*Çmimi me marrëveshje


Kategoria
Goma dhe Fellne per Volkswagen

Gjendja Vendi
E përdorur Skënderaj

Dëshironi të shisni një autopjesë?
REGJISTRO SHPALLJEN


Fellne Me Goma PIRELLI 205/55/R16

Shiten Fellnet me goma te Veres te markes PIRELLI.Jan te sapo ardhura nga gjermanija jan teper te rujtune dhe nuk jan te demtume.
viti i gomave eshte 12/2018 Dimensionet:
205/55/R16
Bejn per te gjitha llojet e VW:Tiguan,Passat,Touran,Golf,Caddy,T5,T6,Audi,Seat etj.
Nr.Kontaktues:049-488-669


Shpërndaje: