Auto pjesë në shitje Goma dhe Fellne Volkswagen

Kjo shpallje ka pasur 691 vizita
Ndryshimi i fundit: 02/02/2024 11:36
✨ SPONZORIZO SHPALLJEN 🚀

*Çmimi me marrëveshje


Kategoria
Goma dhe Fellne per Volkswagen

Gjendja Vendi
E përdorur Skënderaj

Fellne KESKIN Me Goma 225/45/R18

Shiten Fellnet me goma.Fellnet jan te firmes KESKIN.Jan te sapo ardhura nga gjermanija jan ne gjendje te mir nuk jan te dredhne dhe nuk gjujn. Dimensionet:
225/40/R18
Bejn per te gjitha llojet e VW:Tiguan,Passat,Touran,Golf,Caddy,T5,T6,Audi,Seat,Bmw,Mercedes,etj.
Nr.Kontaktues:049-488-669

Shpalljet e fundit


Shfaq te gjitha