Fellne KESKIN Me Goma 225/45/R18

*Çmimi me marrëveshje


Kategoria
Goma dhe Fellne per Volkswagen

Gjendja Vendi
E përdorur Skënderaj

Dëshironi të shisni një autopjesë?
REGJISTRO SHPALLJEN


Fellne KESKIN Me Goma 225/45/R18

Shiten Fellnet me goma.Fellnet jan te firmes KESKIN.Jan te sapo ardhura nga gjermanija jan ne gjendje te mir nuk jan te dredhne dhe nuk gjujn. Dimensionet:
225/40/R18
Bejn per te gjitha llojet e VW:Tiguan,Passat,Touran,Golf,Caddy,T5,T6,Audi,Seat,Bmw,Mercedes,etj.
Nr.Kontaktues:049-488-669


Shpërndaje: