Shiten Gomat Pirelli 205/55/16

*Çmimi me marrëveshje


Kategoria
Goma dhe Fellne per Bugatti

Gjendja Vendi
E përdorur Mitrovicë

Dëshironi të shisni një autopjesë?
REGJISTRO SHPALLJEN


Shiten Gomat Pirelli 205/55/16

Shiten Gomat
Pirelli 205/55/16
Te ardhura nga Zvicra
4 sezonale
Ngjendje shum tmir si treja
Tel:049613913


Shpërndaje: