Goma sawa 17 - 225/45R17

*Çmimi me marrëveshje

* Çmimi i negociueshëm
Kategoria
Goma dhe Fellne per Volkswagen

Gjendja Vendi
E përdorur Gjilan

Dëshironi të shisni një autopjesë?
REGJISTRO SHPALLJEN


Goma sawa 17 - 225/45R17

Shes goma sawa te verës, shume pak te perdorura (2 muaj). Gomat jane te blera te eurogoma veq 2 muaj të përdorura, lloji të verës sawa 17, 225/45R17. Çmimi sipas pajtimit te dyja paleve, le te shkruajn bleresit serioz.
Kush eshte i interesuar le te shkruan ne viber, whatsup tel. +38345777008; +383446026018.


Shpërndaje: